تبلیغات
رز قرمز - فال روز شنبه 9 مرداد 1389


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :رز
تاریخ:شنبه 9 مرداد 1389-01:33 ب.ظ

فال روز شنبه 9 مرداد 1389

متولدین فروردین:
امروز زمانی که شما در یک مهمانی هستید، ممکن است احساس کنید مورد تحقیر واقع شده اید. طبیعت شما به گونه ای است که با قدری هیجان موافق هستید، اما وقتی که شما مسائل را تجزیه و تحلیل می کنید متوجه می شوید که در این جور مواقع باید ساکت بوده و آرامش خود را حفظ کنید. شاید شما الان به چیزهایی که انتظار دارید نرسید، پس باید انعطاف پذیر بوده و سعی کنید از چیزهایی که دارید راضی باشید. 

متولدین اردیبهشت:
فقط به خاطر اینكه این روزها دیگران شما را فرد خوبی می دانند، دلیل نمی شود كه شما مجبور باشید به جای نیازهای خود به نیازهای افراد دیگر توجه كنید. شما به خود اطمینان دارید و می دانید كه بهترین كار را نجام داده اید و فرصت این را ندارید كه از دیگران هم حمایت كنید. اما اكنون اعتماد به نفس بیش از اندازه داشتن می تواند به ضرر خودتان تمام شود؛ نشان دادن ضعف های خود شاید مهم ترین كاری باشد كه حالا می توانید انجام دهید.

متولدین خرداد:
اگر شما احساس می كنید كه احتمال شكست خوردن وجود دارد، قبل از آنكه دست به كار بشوید در مورد درستی تمام اطلاعات خود اطیمنان حاصل كنید. الان زمان این نیست كه بینش خود در مورد حقیقت را تغییر بدهید، برای اینكه حتی اگر خیلی با مهارت هم این كار را انجام دهید، شما واقعاً قادر نیستید توجیه كنید كه چگونه بینش خود را به سمت واقعیت متمایل كرده اید.


متولدین تیر :
تضاد عجیبی بین کارهایی که خودتان دوست دارید انجام دهید و کارهایی که دیگران از شما انتظار دارند انجام دهید وجود دارد و این موضوع می تواند باعث بلاتکلیفی در شما بشود. شما کاملاً نمی توانید بفهمید که اگر هر عکس العملی را تلافی کنید چه اتفاقی می افتد، اما اگر فکر کنید که چه کاری درست است باعث می شود خیلی از چیزهای مهم را از دست بدهید. فراموش نکنید که تجزیه و تحلیل شما باید عقلانی باشد؛ فقط اجازهبدهید که غریزه شما راهنمایتان باشد، در این صورت به مسیر درستی هدایت می شوید.
متولدین مرداد :
شما تاحدی نسبت به راهی كه در حرفه خود می خواهید برگزینید نامطمئن هستید، برای اینكه رویاهای شما كه در ظاهر حقیقی به نظر می رسند، درواقع غیر قابل دسترس هستند. هنگامی كه شما چیزهایی را كه می خواهید در زندگی داشته باشید اما در زمان حال آنها را ندارید می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا خواهید كرد. زیاد به خودتان و دیگران سخت نگیرید؛ واقع بینی مهم است، اما بدبینی ابداً شما را به هیچ هدفی نمی رساند.

متولدین شهریور:
امروز شما وظایف شغلی زیادی برای انجام دادن دارید و ممکن است دلتان نخواهد همه آنها را انجام دهید. برای اینکه شما می ترسید کارهایی که انجام می دهید آن طور که آرزو داشتید مفید نباشند. با وجود اینکه ممکن است درطول روز اصلاً وقت خالی پیدا نکنید، ولی به خودتان قول بدهید کمی استراحت کرده و برنامه های کاریتان را به بعد موکول کنید.

متولدین مهر :
شما واقعاً نمی خواهید بین زندگی حرفه ای و شخصی یكی را برگزینید و فكر می كنید این اصلاً منصفانه نیست. اما نقش شما در محیط كار می تواند بر زندگی خصوصی تان هم تأثیر بگذارد و اكنون شما نمی توانید جلوی این روند را بگیرید. مادامی كه شما نظریه در حال زندگی كردن را رد نمی كنید، خیلی خوب است كه در مورد آینده نیز خوش بین باشید.

متولدین آبان :
معمولاً شما فقط بر پایه نیازهای خودتان تصمیم گیری می كنید، اما حالا در هر تصمیمی كه می گیرید باید اطرافیانتان را هم در نظر بگیرید. اگر شما بخواهید فقط به خودتان توجه كردهو دیگران را نادیده بگیرید، ممكن است در كارهای شما اشتباهات جدی رخ دهد. سعی نكنید كه به دیگران رودست بزنید؛ فقط لبخند زده و كاری را كه صحیح است انجام دهید.

متولدین آذر :
امروز باید مواظب رفتارتان باشید، برای اینکه حرفهایی که می زنید، حتی اگر قصد رنجاندن کسی را نداشته باشید، می تواند به مشکلات دامن بزند. فقط امکان دارد شما با لحن شدیدی منظور خود را بیان کنید، برای اینکه فکر می کنید دیگران نمی خواهند به نظرات شما گوش دهند. لازم نیست نگرانشوید؛ بهترین راهکاری که می توانید داشته باشید این است کهملایم تر رفتار کنید.

متولدین دی :
وقتی كه شما در خفا به جستجو و كاوش مشغول می شوید، مسائل احساسی خودشان را نشان می دهند. شما معمولاً برای اینكه در موقعیتی قرار نگیرید كه احساس ضعیف بودن بكنید روش خود را عوض نمی كنید. چون شما ترجیح می دهید با مشكلاتی برخورد كنید كه خیلی سریع بتوانید آنها را حل كنید. اكنون اصلاً لزومی ندارد چیزی را ثابت كنید؛ فقط با وضعیت دشواری كه برایتان پیش آمده واقع بینانه تر رفتار كنید.

متولدین بهمن:
امروز وقتی كه شما در مورد خلاقیتهای خود صحبت می‌كنید دوستانتان شما را تشویق خواهند كرد، برای اینكه آنها حتی زمانی كه شما كارهایی كه دوست دارید را انجام می‌دهید شما را بیشتر تحسین می‌كنند. اما تمایل و علاقه شما جلب توجه كردن در برابر دیگران است، بنابراین شما دوست دارید كاری را انجام دهید كه برای دیگران لذت بخش باشد. این طرز تفكر می‌تواند باعث به وجود آمدن یك موقعیت «برنده- برنده» خیلی خوب شود، پس از قدرت تخیل خود استفاده كند تا از امروز با خاطره خوبی یاد كنید.

متولدین اسفند:
چه امروز وقتی كه شما در مورد خلاقیتهای خود صحبت می كنید دوستانتان شما را تشویق خواهند كرد، برای اینكه آنها حتی زمانی كه شما كارهایی كه دوست دارید را انجام می دهید شما را بیشتر تحسین می كنند. اما تمایل و علاقه شما جلب توجه كردن در برابر دیگران است، بنابراین شما دوست دارید كاری را انجام دهید كه برای دیگران لذت بخش باشد. این طرز تفكر می تواند باعث به وجود آمدن یك موقعیت «برنده- برنده» خیلی خوب شود، پس از قدرت تخیل خود استفاده كند تا از امروز با خاطره خوبی یاد كنید/body>

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس