تبلیغات
رز قرمز - مطالب آبان 1388


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :رز
تاریخ:شنبه 30 آبان 1388-12:37 ب.ظ

کشف ژن طول عمر/تا 100 سالگی زنده می مانید

محققان در کالج پزشکی آلبرت اینشتین موفق به کشف ژنی شده اند که از فرسودگی سلولها جلوگیری کرده و می تواند طول عمر انسان را تا 100 سالگی افزایش دهد.

محققان با مطالعه بر روی گروهی از افراد در رده سنی 97 سال دریافتند تمامی این افراد ژنی را در بدن خود دارند که از سالخوردگی سلولها جلوگیری می کند.

مطالعه بر روی تمامی 86 نفر داوطلب و فرزندان آنها نشان داد میزان آنزیم تلومراز که به محافظت از دی ان ای در برابر سالخوردگی شهرت یافته است، بسیار بالا است.

محققان در کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک پس از دستیابی به این نتایج اعلام کردند می توان از این مطالعات در راستای تولید داروهای ضد سالخوردگی استفاده کرد.


بر اساس گزارش تلگراف، تلومرازها از تلومرها که نقش محافظت از دی ان ای را در برابر گسسته شدن به عهده دارد، حمایت می کند. هر زمان که تقسیم سلولی رخ می دهد، تلومرهای سلول کوتاهتر شده و سلول بیشتر در معرض فرسودگی و مرگ قرار می گیرد اما دانشمندان بر این باورند با بهبود بخشیدن تلومرازها می توان از مرگ سلول جلوگیری کرده از آن در برابر سالخوردگی محافظت کرد.
نویسنده :رز
تاریخ:شنبه 30 آبان 1388-11:59 ق.ظ

شکر عمر را کم می‌کند

محققان دریافتند مصرف شکر باعث کاهش 20 درصدی طول عمر می شود.

پژوهشی توسط دکتر سینیتا کنیون از محققان دانشگاه کالیفرنیا در سانفرانسیسکو با بررسی مصرف شکر در میزان طول عمر کرم ها به نقش مصرف شکر در کاهش طول عمر کرم ها پی برد.

در این بررسی آمده است در یک نوع خاصی از کرم ها موسوم به سی الگان‌ها مصرف شکر باعث کاهش طول عمر آنها می‌شود.

گفتنی است، کرم‌ها و انسان‌ها در نحوه به کارگیری انسولین در بدنشان با هم مشابه هستند.

محققان می گویند اگر چه این تحقیق در مراحل اولیه است ولی این احتمال وجود دارد که کم بودن گلیسمیک افزایش طول عمر را در پی داشته باشد، گلیسمیک باعث می شود که سطح قند خون به طور نا گهانی بالا نرود.

در این بررسی محققان با اضافه کردن شکر به رژیم غذایی كرمها دریافتند که عمر آنها تا 20 درصد کم می شود.

محقق این طرح توصیه می کند افراد برای افزایش طول عمر رژیم غذایی نشاسته دار و دسرها را کنار بگذارند.

نتایج این مقاله در ژورنال JORNAL OF CELL METABOLISM به چاپ رسیده است.
نویسنده :رز
تاریخ:شنبه 30 آبان 1388-09:28 ق.ظ

کسی دیگر نمی پرسد چرا تنهای تنهایم

کسی دیگر نمی کوبد در این خانه ی متروک ویران را
کسی دیگر نمی پرسد چرا تنهای تنهایم
و من چون شمع میسوزم و دیگر هیچ چیز از من نمی ماند
و من گریان و نالانم و من تنهای تنهایم
درون کلبه ی خاموش خویش اما
کسی حال من غمگین نمی پرسد
و من دریای پر اشکم که توفانی به دل دارم
درون سینه ی پر جوش خویش اما
کسی حال من تنها نمی پرسد
و من چون تک درخت زرد پاییزم
که هر دم با نسیمی میشود برگی جدا از او
و دیگر هیچ چیز از من نمی ماند

نویسنده :رز
تاریخ:جمعه 29 آبان 1388-09:53 ق.ظ

کمیته امداد برای ازدواج دختران کشورهای دیگر جهیزیه تهیه می کند!

حسین انواری سرپرست كمیته امداد، در باره كمك كمیته امداد به دختران دم بخت در كشورهای خارجی گفته است:"جهیزیه دادن كمیته امداد به دختران دم بخت برخی از كشورها نه تنها هزینه نیست بلكه یك نوع سرمایه گذاری برای ایران به حساب می آید."
 
سرپرست كمیته امداد در گفتگو با خبرگزاری كار ایران، هدف این كمیته را جلوگیری از ایجاد مفاسد اجتماعی در این كشورها دانسته و می گوید برای همین كمیته امداد، فرهنگ ازدواج را ترویج می كند و بخشی از جهیزیه دختران آن كشورها را تامین می كند.
 
از نظر آقای انواری، كمك های كمیته امداد انتقال فرهنگ و الگوی جمهوری اسلامی است و "جمهوری اسلامی ایران از دیپلماسی كمیته امداد كه در واقع نوعی دیپلماسی حمایتی است بسیار بهره می برد."
 
كمیته امداد از نهادهای حمایتی و بنیاد های خیریه در ایران است كه سی سال پیش بعد از انقلاب به دستور آیت الله خمینی بنیاد گذار جمهوری اسلامی در اسفند ماه سال 1357 با هدف حمایت از محرومان و مستضعفان تشكیل شد.
 
این نهاد هم اكنون زیر نظر آیت الله علی خامنه ای رهبر ایران اداره می شود و رئیس آن نیز از سوی وی تعیین می شود. بخش عمده ای از بودجه این نهاد از طریق دولت و بخشی نیز طریق كمك های مردمی و وجوه شرعی تامین می شود.
 
بنابر گزارشهای رسمی، این نهاد حمایتی هم كانون چهار میلیون 600 هزار نفر را در ایران تحت پوشش دارد.
 
كمیته امداد در سالهای اخیر در كشورهای لبنان، سوریه، تاجیكستان، افغانستان، جمهوری آذربایجان، عراق بسیار فعال بوده است
 
بخشی از فعالیت های كمیته امداد به كمك هایی مربوط می شود كه هدف آن خارج شدن از فقر است. روش كار كمیته امداد به این شكل است كه از طریق كمك های مالی و آموزشی، خانواده های فقیر به مرحله ای برسند كه نیازی به كمك های دیگران نداشته باشند.
 
 
 
فعالیت های خارجی كمیته امداد
 
كمك های كمیته امداد منحصر به داخل ایران نبوده و در كشورهای دیگر نیز فعالیت دارد. هیچگاه گزارش دقیقی از این فعالیت ها منتشر نشده اما گزارشهای موردی نشان می دهد كه كمیته امداد در طول سی سال فعالیت خود در كشورهای لبنان، سوریه، تاجیكستان، افغانستان، جمهوری آذربایجان، عراق بسیار فعال بوده است و در برخی كشورها از جمله كومور نیز سیرالئون فعالیت داشته است. این نهاد در كمك به فلسطینی ها نیز فعال بوده است.
 
بنابر گزارش كمیته امداد، كه در سایت این نهاد منتشر شده است، این كمیته در لبنان بیشتر از دیگر كشورها فعال بوده است . این نهاد در لبنان بیشتر از 16 هزار نفر را تحت پوشش دارد و در سال 1385 این نهاد در لبنان بیشتر از 14 میلیارد تومان (15 میلیون و 364 هزار دلار) در آن كشور هزینه كرده است. این هزینه ها علاوه بر مستمری ماهانه به فقرا، هزینه های درمانی، ازدواج و كالاهای غیر نقدی در بر می گیرد.
 
كمیته امداد وام هایی را نیز به صورت قرض الحسنه به شهروندان لبنانی پرداخت می كند.
 
در سال 1385 خورشیدی بیشتر از چهار هزار دانش آموز، دانشجو و طلبه لبنانی تحت پوشش كمیته امداد بوده اند.
 
بعد از لبنان، كشور همسایه اش سوریه یكی از پایگاه های كمیته امداد به حساب می آید. بنابر گزارش كمیته امداد، این نهاد در سال 1385 حدود 880 میلیون تومان (957 هزار و 242 دلار) در سوریه هزینه كرده است. این هزینه ها علاوه بر مستمری ماهانه به فقرا، هزینه های درمانی، ازدواج و كالاهای غیر نقدی در بر می گیرد.
 
كمك به ساخت و تعمیر مسكن، پرداخت وام قرض الحسنه، كمك به ازدواج، كمك های درمانی و آموزشی از جمله فعالیت های كمیته امداد در سوریه است.

 

 

کمک به كشورهای همسایه


تعداد افراد تحت پوشش كمیته امداد در جمهوری آذربایجان 27 هزار 800 نفر اعلام شده و این نهاد در سال 1386 كمك های موردی نیز در اختیار بیشتر از 15 هزار نفر قرار داده است. هزینه سال 1386 این نهاد در جمهوری آذربایجان، بیشتر از دو میلیارد تومان (2 میلیون و 211 هزار دلار) بوده است.
 
این نهاد علاوه بر كمك های نقدی، مقادیر زیادی روغن، ماكارونی، برنج، قند و شكر، پودر رختشویی، انواع زیر انداز(فرش و موكت)، یخچال، اجاق گاز بین نیازمندان توزیع كرده است.
 
افراد تحت پوشش كمیته امداد در تاجیكستان هم اندازه جمهوری آذربایجان است و در این كشور نیز نزدیك به 28 هزار نفر را زیر پوشش دارد. این نهاد در سال 1386 بیشتر از یك میلیارد و 200 میلیون تومان ( یك میلیون و 341 هزار دلار) در این كشور هزینه كرده است.
 
فعالیت كمیته امداد در افغانستان با فراز و نشیب هایی همراه بوده و فعالیت این نهاد در دوره ای به دلیل افزایش درگیری های داخلی متوقف شده و بعد دوباره از سر گرفته شده است.
 
بنابر گزارش سال1386، این نهاد 21 هزار 700 نفر را در افغانستان تحت پوشش داشته كه بیشتر شامل بی سرپرست ها، معلولان، از كارافتادگان و سالمندان بوده اند اما غیر از این نیز نزدیك به 3500 نفر به صورت مورد كمك های نقدی دریافت كرده اند و هزینه های درمانی و فرهنگی و غذایی و ازدواج آنها تامین شده است.
 
آمار رسمی كمیته امداد نشان می دهد كه در سال 1386 این نهاد یك میلیارد و 100 میلیون تومان ( یك میلیون و 232 هزار دلار) در افغانستان هزینه كرده است.
 
هزینه های كمیته امداد در چند كشور در طی یك سال :

لبنان:                                   15 میلیون و 364 هزار دلار
سوریه:                                 957 هزار و 242 دلار
جمهوری آذربایجان:                 2 میلیون و 211 هزار دلار
تاجیكستان:                          1 میلیون و 341 هزار دلار
افغانستان:                            1 میلیون و 232 هزار دلار
عراق:                                   1 میلیون و 560 هزار دلار

عمده فعالیت های این نهاد در كابل و مزار شریف، هرات و زرنج متمركز بوده و علاوه بر كمك های نقدی، به نیازمندان اجاق گاز، فرش و زود پز نیز داده شده است.
 
كمیته امداد در اكثر كشورها وام نیز پرداخت می كند و اكثر این وامها قرض الحسنه است و در افغانستان نیز مبالغی برای ایجاد واحدهای دامداری و كشاورزی پرداخت شده است. این نهاد حمایتی در این كشور چند كارگاه آموزشی نیز برای خودكفایی نیازمندان در زمینه خیاطی، گلدوزی، رایانه، لوله كشی، برق مكانیك نیز برگزار كرده است.
 
بنابر گزارش كمیته امداد، در سال 1386 در افعانستان بیشتر از 8 هزار دانش آموز و 189 دانشجو تحت پوشش كمیته امداد قرار دارند.
 
این نهاد در سال 1386 بیشتر از 34 میلیون افغانی، (نزدیك به 682 هزار دلار) از محل كمك های مردمی و وجوه شرعی در افغانستان درآمد داشته و آن را در اختیار نیازمندان قرار داده است.
 
 
 
 
 
آمار روزنامه اندیشه نو
 
 
بعد از آنکه برخی از آمار و ارقام کمک‌های نقدی دولت نهم در سایت‌های اینترنتی منتشر و ای میل به‌ای میل ارسال شد، روزنامه «اندیشه نو» نیز در اقدامی بی سابقه این آمار و ارقام را منتشر کرد.
در این گزارش مشخص شده است که دولت نهم تا آغاز سال 88 نزدیک به پنج میلیارد دلار به کنیا کمک مالی کرده است و همزمان دست کم به تاجیکستان مبلغ 500 میلیون تومان، به زیمبابوه دو میلیون دلار و وعده 39 میلیون دلار دیگر، به نیکاراگوئه 350 میلیون دلار، به افغانستان 100 میلیون دلار، به لبنان 125 میلیون دلار، به سریلانکا یک میلیارد و 950 میلیون دلار وام بی‌بهره، به بولیوی وام 225 میلیون دلاری و... کمک مالی کرده است که به استناد اخبار منتشر شده این کمک‌های مالی به این اعداد خلاصه نشده است. مثلاً بنا به گزارش «هانس روله» روزنامه‌نگار و رئیس پیشین ستاد برنامه ریزی وزارت دفاع آلمان، تاسیسات هسته‌ای سوریه با سرمایه‌گذاری ایران ساخته شده است.
در ادامه اقداماتی از این دست است که کمیته امداد وعده می‌دهد برای دختران دم بخت پنج کشور فقیر، جهیزیه تهیه خواهد کرد.
 
 
 
 
بازسازی حرم امامان شیعه
 
فعالیت این نهاد حمایتی در عراق در شهرهای كربلا، نجف، كاظمین، كوت، بصره و میسان متمركز بوده است. بنابر گزارشها، این نهاد بیشتر از 19 هزار نفر را در این كشور تحت پوشش دارد.
 
در این كشور علاوه بر كمك های غیر نقدی نظیر روغن، پودر رختشویی، چرخ خیاطی، موكت، لباس، كمك های درمانی و جهیزیه و ازدواج در اختیار نیازمندان قرار داده است.
 
بنابر گزارش سال 1385، كمیته امداد علاوه بر كمك های غیر نقدی بیشتر از یك میلیون و 560 هزار دلار در عراق هزینه كرده است.
 
این نهاد همچنین برای بازسازی حرم امامان شیعه كه در بمب گذاری ها آسیب دید بیشتر از یك میلیارد و 100 میلیون تومان كمك در داخل ایران جمع آوری كرد تا آن را صرف بازسازی حرم امامان شیعه كند.
 
 
 
 
انتقادات بعضی از کوردلان از کمک های خارجی کمیته امداد !
 
انتقادهایی نیز نسبت به فعالیت های كمیته امداد در خارج مطرح بوده است زیرا برخی بر این باورند كه كمیته امداد به جای دادن كمك نقدی و غیر نقدی به دیگر كشورها، بهتر است آن را صرف خانوارهای ایرانی كند و چراغی كه به خانه رواست به مسجد حرام است.
 
اما آقای انواری می گوید:"اگر چنین شعاری سر داده شود همه دستگاه های كارگزاری خارج باید تعطیل شوند."
 
به گفته سرپرست كمیته امداد، بسیاری از دستگاه های كشور نظیر وزارت خارجه و سازمان ارتباطات اسلامی هزینه های بسیار زیادی صرف سیاست های جمهوری اسلامی ایران در سطح بین المللی می كنند و با این نگاه باید همه این فعالیت ها تعطیل شود.
 
از نظر آقای انواری كه از سوی آیت الله خامنه ای به عنوان سرپرست كمیته امداد انتخاب شده، می گوید كمیته امداد "اگر هزینه ای می كند برای كار فرهنگی است، برای این كه تهدیدات نسبت به نظام جمهوری اسلامی را خنثی كند."

 

 

 

منابع خبر:

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=57342

http://www.havades.ir/News.asp?nid=6206

http://norooznews.ir

http://www.sarmayeh.net/ShowNews.php?52197

 

 

عکسهای مرتبط :

 

 

 

بدون شرح

 

79387-2008-7-8-9-59-20.gif

 

نینا

 

Nouraki02.jpg

 

 

 

وی+زمین+خوابیده+و+گدائی+میکند..jpg

3.jpg

 

 

بازهم دست برد به صندوق صدقات -حتی از صندوق 3 لایه ای

چرا ؟!

 

 

556698-2008-7-8-9-46-28.gif

 

 

نمونه ای از کمک های داخلی کمیته امداد

 

komiteh (2).JPG

 

 

 

گر گدا معتبر شود از خدا بی خبر شود

 

n00007689-r-b-001.jpg

 

با وجود نرخ بیکاری17 درصدی، خط فقر 850 هزار تومانی و نرخ تورم 22 درصدی، دولت نهم در آستانه ورود به دولت دهم، همچنان بر کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود به کشورهای بی نام و نشان، تاکید می‌کند.

طبق آمار و اسناد منتشر شده از سوی دولت نهم در سال 88، خط فقر 850 هزار تومان اعلام شده است درحالی که حداقل حقوق کارگران 250 هزار تومان اعلام شد. فاصله میان این دست مزدها و خط فقری که از سوی همین دولت اعلام شده، چه می‌شود؟ آیا کمیته امداد با مستمری‌های 35 و 50 هزار تومانی خود آنها را پر می‌کند یا این افراد که در آمار سالانه وزارت کار دولت نهم، جزو «شاغلان» محسوب می‌شوند، به دلیل «شاغل بودن» نمی‌توانند تحت پوشش این کمیته قرار گیرند؟

هم اکنون آمار اقتصاددانان غیردولتی و کارشناسان خط فقر، دست کم 15 میلیون ایرانی زیر خط فقر را نشان می‌دهد.
بنا به آمار اقتصاددانان مستقل میزان بیکاری در ایران 17 درصد و میزان تورم بنا به اعلام بانک مرکزی ایران 4/22 درصد و بنا به تحلیل اقتصاددانان مستقل بیش از 30 درصد است و با این وجود تا کمتر از یک سال پیش وزیر رفاه دولت نهم اکراه داشت که «خط فقر» را اعلام کند.

به نوشته «سرمایه»، با اینکه اخبار انتقادی منتشر شده در آستانه انتخابات دهم، که مبین اعداد و ارقام نجومی حمایت‌های مالی دولت نهم به کشورهایی چون لبنان، بولیوی، کنیا، زیمبابوه، نیکاراگوئه و... موجی از انتقادات را علیه این دولت برانگیخت، اما هنوز برخی دستگاه‌ها مانند کمیته امداد همسو با سیاست دولت نهم با انتشار اخباری مانند تهیه جهیزیه برای دختران دم بخت کشورهایی چون «کومور» نشان می‌دهد این دولت گوش شنوایی نسبت به انتقادهای مردمی ندارد و قصد دارد همچنان بر محور برنامه‌های از پیش تعیین شده خود حرکت کند.

به علت اهمیت موضوع از مدیران این کلوب درخواست دارم این بحث به صورت اولویت دار ارائه شود

 

نویسنده :رز
تاریخ:پنجشنبه 28 آبان 1388-03:10 ب.ظ

تا آخرین نفس دوستت دارم

نمی دانم تا کدامین طلوع خواهم بود
              ودر کدامین غروب خواهم رفت

ولی این را می دانم که تا آخرین لحظه دوستت دارم
                             تا آخرین نفس دوستت دارم
نویسنده :رز
تاریخ:پنجشنبه 28 آبان 1388-01:11 ب.ظ

تا آخرین نفس دوستت دارم

نمی دانم تا کدامین طلوع خواهم بود
           
ودر کدامین غروب خواهم رفت

ولی این را می دانم که تا آخرین لحظه دوستت دارم

تا آخرین نفس دوستت دارم


نویسنده :رز
تاریخ:چهارشنبه 27 آبان 1388-06:16 ق.ظ

کودک و خدای بزرگ

کودکی که آماده تولد بود نزد خدا رفت و پرسید:

 می‌گویند فردا شما مرا به زمین می‌فرستید اما من به این کوچکی و بدون هیچ کمکی چگونه می‌توانم برای زندگی به آنجا بروم؟

خداوند پاسخ داد:

از میان تعداد بسیاری از فرشتگان، من یکی را برای تو در نظر گرفته‌ام او از تو نگهداری خواهد کرد.اما کودک هنوز مطمئن نبود که می‌خواهد برود یا نه: “ اما اینجا در بهشت، من هیچ کاری جز خندیدن و آواز خواندن ندارم و اینها برای شادی من کافی هستند.” خداوند لبخند زد: “ فرشته تو برایت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زد. تو عشق او را احساس خواهی کرد و شاد خواهی بود.” کودک ادامه داد:‌“ من چطور می‌توانم بفهمم مردم چه می‌گویند وقتی زبان آنها را نمی‌دانم

 خداوند او را نوازش کرد و گفت: “

 فرشته تو زیباترین و شیرین‌ترین واژه‌هایی را که ممکن است بشنوی در گوش تو زمزمه خواهد کرد و با دقت و صبوری به تو یاد خواهد داد که چگونه صحبت کنی.” کودک با ناراحتی گفت: “ وقتی می‌خواهم با شما صحبت کنم چه کنم؟” اما خدا برای این سوال هم پاسخی داشت: “ فرشته‌ات دستهایت را در کنار هم قرار خواهد داد و به تو یاد خواهد داد که چگونه دعا کنی.” کودک سرش را برگرداند و پرسید: “ شنیده‌ام که در زمین انسان‌های بدی هم زندگی می‌کنند چه کسی از من محافظت خواهد کرد؟” - فرشته‌ات از تو محافظت خواهد کرد. حتی اگر به قیمت جانش تمام شود. کودک با نگرانی ادامه داد: “ اما من همیشه به این دلیل که دیگر نمی‌توانم شما را ببینم ناراحت خواهم بود.” خداوند لبخند زد و گفت: “ فرشته‌ات همیشه درباره من با تو صحبت خواهد کرد و به تو راه بازگشت نزد من را خواهد آموخت. گرچه من همیشه در کنار تو خواهم بود.” در آن هنگام بهشت آرام بود اما صدایی از زمین شنیده می‌شد. کودک می‌دانست که باید به زودی سفرش را آغاز کند. او به آرامی یک سوال دیگر از خدا پرسید: “ خدایا اگر من باید همین حالا بروم لطفاً نام فرشته‌ام را به من بگو.” خداوند شانه او را نوازش کرد و پاسخ داد: “ نام فرشته‌ات اهمیتی ندارد. به راحتی می‌توانی او را مادر صدا کنی.

نویسنده :رز
تاریخ:سه شنبه 26 آبان 1388-02:20 ب.ظ

زندگی

زندگی قصه ی پیرمردی یخ فروشیست که از او پرسیدند یخ هایت را چه کار کردی
گفت
نخریدند
نفروختم
تمام شد

نویسنده :رز
تاریخ:سه شنبه 26 آبان 1388-01:43 ب.ظ

جشن 5 سالگی میهن بلاگ


جشن تولد 5سالگی میهن بلاگ

همایش ها- مراسم جشن پنجمین سال تولد سرویس دهنده وبلاگ “میهن بلاگ” برگزار شد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» در این جشن که در یک رستوران سنتی برگزار شد، علاوه بر تعدادی از کاربران این سرویس دهنده، مدیران سایت های پر ترافیک حضور داشتند.

پخش نماهنگ معرفی تیم میهن بلاگ و کلوب، قرائت شعر طنز درباره وبلاگ نویسی در میهن بلاگ و معرفی یک سرویس جدید از میهن بلاگ از جمله برنامه های این جشن بود.

در سرویس جدید میهن بلاگ کاربران این سرویس دهنده امکان خواهند داشت تا از امکانات “فروشگاه من” استفاده کنند.

این سیستم در واقع یک فروشگاه الکترونیکی است که کاربران میهن بلاگ می توانند با توجه به قرابت موضوعی وبلاگ شان و هم چنین علاقه شان به تبلیغات کالاهای متفاوت، تبلیغات موجود در این فروشگاه را انتخاب کنند و بر اساس سیستم کلیکی، از وبلاگ نویسی خود کسب درآمد داشته باشند.

تبلیغات ارائه شده در “فروشگاه من” دارای برچسب های موضوعی خواهد بود و به نظر می رسد همین موضوع باعث کم شدن نارضایتی احتمالی وبلاگ نویسان از تبلیغات نامرتبط در وبلاگ شان می شود.

گفتنی است تیم تجارت الکترونیک صبا در تاریخ ۲ مرداد ۸۷ با خرید سرویس دهنده وبلاگ “میهن بلاگ” دامنه فعالیت خود را گسترده تر کرد و علاوه بر مدیریت کلوب، توانست علی رغم مشکلات فراوان میهن بلاگ را نیز به شایستگی مدیریت کند.

نویسنده :رز
تاریخ:دوشنبه 25 آبان 1388-12:06 ب.ظ

حکمت خدا

تنها نجات یافته یک کشتی، به ساحل دور افتاده یک جزیره افتاده بود.
او هر روز را به امید کشتی نجات، ساحل را و افق را به تماشا می نشست.
سرانجام خسته و نا امید، از تخته پاره ها کلبه ای ساخت تا خود را از خطرات مصون بدارد و در آن لختی بیاساید .
اما هنگامی که در اولین شب آرامش در جستجوی غذا بود، از دور دید که کلبه اش در حال سوختن است و دودی از آن به آسمان می رود.
بدترین اتفاق ممکن افتاده و همه چیز از دست رفته بود.  از شدت خشم و اندوه در جا خشک اش زد. فریاد زد : خدایــــــــــــا! چطور راضی شدی با من چنین کاری بکنی ؟
صبح روز بعد با صدای بوق کشتی ای که به ساحل نزدیک می شد از خواب پرید.
کشتی ای آمده بود تا نجاتش دهد. مرد خسته، و حیران بود.
نجات دهندگان می گفتند : خدا خواست که ما دیشب آن آتشی را که روشن کرده بودی ببینیم .  • تعداد صفحات :10
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...  
/body>

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس